У міської Асоціації учасників АТО новий очільник


Сьогодні, 10 вересня на зборах засновників громадської спілки було обрано нового керівника Івано-Франківської Асоціації учасників АТО.

Про це повідомляє Vasul Andriyv.

Зазначається, що у зв’язку із станом здоров’я Синяк Ігор Васильович вже не міг виконувати обов`язки керівника структури. Відповідно за поданням заступника було запропоновано обрати нового керівника міської Асоціації - Долика Андрія Ігоровича. Пропозиція була підтримана одноголосно.

"Отже, від сьогодні ГС «Івано-Франківську міську Асоціацію учасників АТО» очолюватиме Долик Андрій. Від імені правління та членів організації, щиро бажаємо Андрію мудрості, наполегливості, вміння відповідально і зважено приймати непрості рішення для розвитку ветеранського руху і нести з гордістю цю непросту управлінську нішу. А Ігору Васильовичу дякуємо за пророблену роботу і бажаємо швидкого одужання та міцного, козацького здоров’я! Твердо переконані, що у нас попереду ще чимало успішних проектів, адже на новому горизонті чимало не завершених справ, а значить майбутніх спільних досягнень!) З Богом і вашою підтримкою!",- йдеться в дописі.