У Миколаєві прогримів вибух у житловому будинку: троє загиблих (фото, відео)


У Миколаєві стався вибух у багатоповерховому житловому будинку.

Про це повідомляє "НикВести".

Зруйнованими виявилися 4 поверхи - з 6 по 9 в частині будинку. Вибух був настільки сильним, що його чули навіть у віддалених районах міста.

Наразі на місці вибуху знаходиться багато міліції, кілька автомобілів "швидкої" і рятувальники.

У дворі будинку зібралися кілька сотень людей.

Туди також прибув кандидат в президенти Петро Порошенко, який з візитом перебуває в Миколаєві, керівництво міста та області, зокрема, тимчасовий мер Миколаєва Юрій Гранатуров, голова облради Тарас Кремінь та губернатор Микола Романчук.

Очікується приїзд експертів з вибухів. Поки причина вибуху невідома.

Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій намагаються евакуювати людей, які живуть у квартирах, які межують з тими, що вибухнули.

15:39. У ДНС України повідомляють, що станом на 15:00 вже відомо про загибель двох осіб. Три особи постраждало, 10 людей врятовано.

Для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучені 110 осіб та 25 одиниць техніки (від ДСНС України – 90 рятувальників та 15 одиниць техніки).

Повідомляється, що загальну координацію дій з ліквідації надзвичайної ситуації здійснює Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

16.35 Як повідомив УНІАН з посиланням на Миколаївський міськвідділ міліції, станом на 16 годину загинули 3 особи, 5 госпіталізували.

Мешканців будинку місцева влада пообіцяла розселити у готелі.

УП