У Рівному 12-річна дівчина народила дитину


У Рівному 12-річна дівчина народила сина вагою 3,160 кг. До обласного перинатального центру породіллю привезли зі сміттєзвалища, де вона проживала зі своєю матір’ю.

Про це повідомляє UA:Рівне.

“Дівчинка без постійного місця проживання. В травні їй виповнилось 12 років. Її привезла за викликом швидка допомога з нашого сміттєзвалища. Охоронці викликали швидку. З нею приїхала мама. Вони – мешканці Закарпатської області, проживають в районі сміттєзвалища. В неї тільки свідоцтво про народження, і мама має при собі посвідчення, що вона – із Закарпатської області. Ми викликали поліцію, яка працювала з черговими лікарями”, – розповіла головна лікарка медзакладу Вікторія Єнікеєва.

Породіллю привезли до лікарні о другій ночі. Мамою вона стала о 07:10. Народила сама, без ускладнень. Хлопчик доношений.

“Ні російською, ні українською вона (породілля) практично не спілкується. Чергові лікарі мені сказали, що вона мало що розуміла, що з нею відбувалося. На ту пору, як я її бачила, мами поряд з нею не було, ми попросили, щоб вона приїхала”, – повідомила Вікторія Єнікеєва.

Головна лікарка уточнила, що в їхньому медзакладі 12-річні ще не народжували.

Як повідомила пресофіцерка поліції області Марія Юстицька, слідчі Рівненського відділу поліції за фактом статевих зносин з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 155 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження поліцейські з’ясовують усі обставини події, зокрема й місце скоєння злочину та причетну до нього особу.