У селі на Надвірнянщині хочуть реконструювати пам'ятник радянським воїнам


У с. Волосів Переріслянської громади вирішили реконструювати пам'ятник радянським воїнам та загиблим від рук українських буржуазних націоналістів.

Про це в мережі повідомив історик Ярослав Коретчук.

"Відповідно до клопотання старости села Волосів Переріслянської ОТГ п.Людмили Станчук, депутати Переріслянської громади скасували своє рішення про демонтаж пам'ятника радянським воїнам та загиблим від рук українських буржуазних націоналістів, а вирішили пам'ятник реконструювати.

Це просто якийсь сюрреалізм. Як я розумію пані староста чекає "визволителів" і продовжує жити в СРСР. Мені прикро за рідне Прикарпаття. Чого тоді очікувати від східних та південних регіонів України. Коли у нас неможуть знести бована. Коли ми були в Переріслі то голова громади Володимир Молдавчук заявляв, що у бюджеті коштів на демонтаж немає, а ось виявляється на реконструкції гроші знайшлись. Прошу усіх максимально надати розголосу цьому рішенню",- зазначив Коретчук.

До теми: У селі на Прикарпатті бовваніє радянський пам'ятник з хрестом у рукахЧитайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!