У Закарпатській обл. залишаються підтопленими три десятки домогосподарств


У Закарпатській області залишаються підтопленими три десятки домогосподарств.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила кореспондент із Закарпаття.

"Сильні дощі вщухли. Невеликі опади дощів у низинних районах і сніг ще спостерігаємо, але вони вже не такі істотні, як були в кінці минулого тижня", - розповіла вона.

При цьому кореспондент зазначила, що станом на сьогоднішній ранок ще залишаються підтопленими три десятки домогосподарств, кілька підвалів.

"Вони (рятувальники, – ред.) продовжують відкачувати воду з приміщень. Вода потроху відступила з гірських районів, звідки почалася повінь, і хвилею продовжує спускатися до низинної території області", - уточнила журналістка.

"Далі хвиля на Тисі буде рухатися по території Угорщини, і в районі міста Чоп через притоки очікуємо повернення води, однак у Чопі, запевняють закарпатські рятувальники, надзвичайних ситуацій не буде. По-перше, сила повені вже значно менше, ніж була на початку, по-друге, Чоп надійно захищає дамба, яку побудували кілька років тому, і ця дамба витримує підвищення води до 12 метрів", - поінформувала вона.

При цьому вона заявила, що в області після цієї листопадової повені вже готують чергове звернення в Кабмін, яке полягає в тому, щоб внести в бюджет наступного року фінансування цієї програми.