Україна здобула 82 медалі на Паралімпійських іграх та фінішувала 7 у медальному заліку

Збірна України офіційно завершила виступи на Паралімпійських іграх-2024 у Парижі.

За результатами змагань Україна здобула 82 медалі (22 золоті, 28 срібних та 32 бронзових), посіла 7 місце у загальному медальному заліку та 5 за кількістю нагород. Найбільше медалей українці виграли у плаванні - 40 (8 золотих, 15 срібних, 17 бронзових) та легкій атлетиці - 19 (8 золотих, 6 срібних, 5 бронзових).

Також наші спортсмени здобули 5 медалей у дзюдо, 4 - настільний теніс, 3 - веслування на байдарках і каное, 3 - велоспорті, 3 - фехтуванні, 2 - паверліфтинг, 1 - голбол, 1 - академічне веслування, 1 - боча.

Переможцями медального заліку стали Китай (220 медалей), Велика Британія (124 медалей) та США (105 медалей).

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.