Українські військові вогнем у відповідь знищили ворожий КамАЗ


Ситуація в зоні АТО залишається складною, проте контрольованою. Про це йдеться у ранковому зведенні прес-центру штабу АТО.

Проросійські найманці продовжують нехтувати Мінськими угодами та вести вогонь по позиціях Збройних Сил України із зброї великого калібру. За минулу добу ворог здійснив 52 обстріли позицій ЗСУ. Найбільше із них на Донецькому напрямку, а саме 38.

Найчастіше ворог обстрілював Авдіївку, Марїнку, Майорськ, Зайцеве, Луганське, при цьому бойовики використовували міномети 120 та 82 калібру, гранатомети різних систем, стрілецьку зброю.

Порівняно з минулою добою збільшилась кількість обстрілів на Маріупольському напрямку. Якщо на передодні їх було 4, то за минулу добу вже 14. У цій зоні відповідальності противник вів обстріл по Старомихайлівці, Трудівському, Капланах.

"Слід зауважити, що тут, здебільшого, противник використовував бойові машини піхоти, автоматичні гранатомети, а також працювали снайпери", - зазначають у штабі АТО.

На одному з напрямків, під час вогневої відповіді наших військ на обстріл бойовиків було знищено 1 одиницю ворожої техніки, а саме Камаз.

Слід зазначити, що фактично кількість ворожих обстрілів не зменшується, а сили АТО продовжують надійно утримувати займані позиції, наголошують у прес-центрі АТО.