Urban Space 100 чекає на твій проект: отримай кошти на розвиток свого міста


З 15 вересня до 15 жовтня триває сезон подачі на ґранти від громадського ресторану Urban Space 100. Проєкти, що подаються на конкурс, мають бути некомерційними, приносити користь місту та реалізовуватися в Івано-Франківську.

Сума ґранта — необмежена.

  1. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно:
  2. Зайти на сайт ресторану та ознайомитися з умовами програми.
  3. Завантажити ґрантову заявку та заповнити її.
  4. Зняти коротке відео про свій проєкт.
  5. Надіслати заявку та відео одному із співзасновників громадського ресторану Urban Space 100 через e-mail або Facebook (перелік засновників є на сайті).
  6. У випадку, якщо не отримали відповіді від одного співзасновника, —  надіслати заявку та відео іншому співзасновнику.

«Минулого ґрантового сезону ми змінили правила подачі проєктної заявки, — розповідає координатор ґрантової програми Urban Space 100 Аліна Корнутій. — Відтепер відеозверення має тривати не довше 1-ї хвилини. Також було введено менторську програму від співзасновників Urban Space 100, завдяки якій ґрантоотримувачі зможуть отримати професійну допомогу від експертів щодо реалізації їх проєктів». 

Нагадуємо, що фонд ґрантової програми формується з чистого квартального прибутку громадського ресторану Urban Space 100 (на проєкти спрямовується 80% чистого прибутку). Сума ґранта необмежена.

На сьогодні «найдорожчий» підтриманий проєкт — «Мотузковий парк для дітей з тяжкими порушеннями мовлення та аутизмом» на суму 72 200 грн. Загалом за майже 5 років діяльності програми було підтримано 104 проєкти на  суму  2 514 328,55 грн.

Громадський ресторан Urban Space 100 заснований у 2014 році. Він є прикладом соціального підприємництва та реалізується платформою «Тепле Місто».