Уряд призначив держсекретаря Міноборони


Колишня заступниця Умерова у Фонді держмайна Людмила Дараган стала новим держсекретарем МОУ.

Кабінет Міністрів ухвалив розпорядження про призначення Людмили Дараган державним секретарем Міністерства оборони України.

Про це повідомляє Телеграм-канал Уряд online, пише ТСН.

"На своєму засіданні 22 вересня Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження:.. (про призначення – ред.) Дараган Людмили Віталіївни державним секретарем Міністерства оборони України", - йдеться у повідомленні.

Що відомо про нового держсекретаря МОУ

Народилася Людмила Дараган 15 серпня 1981 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, член партії "Блок Петра Порошенка", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під №152.

Людмила Віталіївна у 2003 році закінчила Юридичний факультет Київського національного Університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "Правознавство".

Від 2019 по 2022 рік працювала Державним секретарем Міністерства у справах ветеранів України, де вибудувала ефективну організаційну систему функціонування апарату міністерства та налагодила систему організації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців. Виконувала координацію та юридичний супровід проєкту "УкраїнаСолідарність-НАТО".

Людмила Дараган була призначена на посаду заступника Голови Фонду державного майна України з 5 липня 2023 року. До призначення на посаду заступника Голови була керівником апарату Фонду.

Зміна кадрів

Крім того, уряд призначив Ганну Гвоздяр заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.

Водночас було ухвалене рішення про звільнення Віталія Загайного з посади державного секретаря Міністерства у справах ветеранів України.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 18 вересня звільнив Володимира Гаврилова, Ростислава Замлинського, Ганну Маляр, Дениса Шарапова, Андрія Шевченка та Віталія Дейнегу з посади заступника міністра оборони України. Також був звільнений Костянтин Ващенко з посади державного секретаря Міністерства оборони.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!