В Городенківській лікарні відкрили сучасну кімнату для ранньої реабілітації


До 8000 пацієнтів приймають у стаціонарі «Городенківської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування» щороку.

Близько 140 – з інсультами, тому й було відкрито інсультне відділення з реанімаційним блоком, що значно поліпшить якість надання медичної допомоги за цим напрямком людям, які щойно поступили до лікарні. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОДА.

Відкрито сучасну кімнату для ранньої реабілітації, оснащену усім необхідним обладнанням. Зі слів медиків, це у рази підвищує шанси на повне відновлення втрачених функцій верхніх і нижніх кінцівок.

Це – третій реабілітаційний зал у закладі. На черзі – капітальний ремонт самого реабілітаційного відділення з урахуванням всіх вимог інклюзивності для маломобільних груп населення, зокрема, військових, які проходять тут лікування чи реабілітацію.

У закладі надаватимуть послуги мамографії для жінок. За вимогами Національної служби здоров’я відтепер кожна жінка що два роки має проходити таке обстеження. Це допоможе вчасно виявляти онкологію на ранніх стадіях чи передракові стани. Йдеться про близько 20 тисяч жінок з двох громад, мешканці яких обслуговуються у цій лікарні. 

Також очільниця області передала для «Городенківської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування» сучасний апарат ШВЛ, який допоможе врятувати не одне життя. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!