В Івано-Франківську побільшало поліцейських патрулів


Прикарпатські поліцейські збільшили кількість патрульних нарядів у Івано-Франківській області. Це потрібно задля охорони правопорядку.

Кількість патрулів в області збільшили від початку серпня. Додаткові наряди поліцейських патрулюють населені пункти області вдень та вночі, буквально – цілодобово.

Посилену увагу приділяють місцям масових скупчень, а також паркам та скверам. Упродовж дня поліцейські патрулюють вулиці та закликають мешканців не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Це оповіщення стало невід’ємною частиною нашого життя. Однак чимало людей сьогодні навіть не реагує на нього.

Поліцейські регулярно проводять профілактичні бесіди з керівниками підприємств, які не зачинають свої заклади під час сирени. А ще нагадують мешканцям, що під час повітряної тривоги, необхідно поспішати в укриття.

Правоохоронці здійснюють профілактику правопорушень. Особливу увагу патрулі приділяють людям, що зловживають алкоголем, а відтак схильні до хуліганських дій.

Поліцейські Прикарпаття нагадують усім мешканцям краю, дотримуватись комендантської години – необхідно. Запровадження забороненого часу - вимушений захід, що потрібний для безпеки громадян.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!