В Івано-Франківську до Дня Незалежності пройде традиційний забіг у вишиванках


З нагоди 31-ї річниці Незалежності України в Івано-Франківську пройде традиційний «Забіг у Вишиванках».

Цього разу він буде благодійний – кошти з реєстраційного внеску будуть направлені в координаційний центр #SaveUkraineNow, пише Бліц-Інфо.

"Біжіть заради Незалежності. Бо допомогти українській армії можна навіть на пробіжці. Це називається — «взаємодопомога». Це називається — «синергія, незламність і оптимізм українців». Це називається — «чіткий фокус»: святкувати (День Незалежності), але не забувати про ЗСУ (і ще один такий день, який вони наближають)",- йдеться на сторінці бігового клубу Нелі Непорадної.

Старт: 24 серпня о 9:00 від Івано-Франківського Драмтеатру.

Дистанції: 2,5 км і 10 км, кількість учасників обмежена: 2,5 км і 10 км — 300 місць

Ціна на обидві дистанції до 07.08 — 500 грн; до 14.08 — 550 грн; до 22.08 — 600 грн.

До пакета учасника входять: 

медаль фінішера

футболка-вишиванка

стартовий номер

Маршрут дистанції 2,5 км: 

Старт: Незалежності – Стометрівка – Галицька – Площа ринок – Шеремети – Старозамкова – Шпитальна – Михайла Грушевського – Козланюка – Івана Франка – Незалежності (фініш).

Маршрут дистанції 10 км:

Старт: Незалежності – Стометрівка – Галицька – Площа ринок – Шеремети – Старозамкова – Шпитальна –- Михайла Грушевського – Козланюка – Івана Франка – Незалежності – Січових Стрільців – Шевченка (до пам’ятника Т. Г. Шевченка) – збігаємо на міське Озеро – коло на озері — Мазепи — Січових Стрільців — Незалежності (фініш).

“Забіг у вишиванках” відбувся вперше в 2019: коли Івано-Франківськ приєднався до міст-учасників всеукраїнської бігової ініціативи #забігувишиванках.

Купити квиток можна за посиланням. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!