В Івано-Франківську готуються до важкої зими


Цієї зими відкривати навстіж вікна, бо в квартирах немає чим дихати – іванофранківці не будуть! Навпаки, вже варто витягати із шафи флісові кофти і утеплені штани. Адже мінімальну температуру в оселях з централізованим теплопостачанням комунальники прогнозують всього 18 градусів.

За дорученням уряду наступного опалювального сезону місто має зекономити 3,5 мільйона кубів газу, йдеться у сюжеті ТРК Вежа.

Щодо цьогорічної ціни на природний газ, каже Руслан Гайда, поки що вона залишається незмінною. Проте з огляду на важку ситуацію державі, варто готуватися до зростання вартості "блакитного" палива.

Попередньо опалювальний сезон стартує в середині жовтня. Тож Івано-Франківська мерія наполягає на запроваджені індивідуального опалення. Тим паче, що в місті діють програми компенсації вартості котла довготривалого горіння.

А тим мешканцям будинків, які поки що не можуть зібрати необхідний для переходу на "автономку" 51 відсоток однодумців комунальники радять придбати електричні обігрівачі. Адже схоже на те, що зима буде досить проблематичною.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!