В Івано-Франківську планують організувати масштабну автовиставку


Бізнес-сніданки продовжуються. Такий формат обговорення різних галузей економіки вже став звичним для міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

Міський голова розповів гостям про попередні бізнес-сніданки та результати спільних напрацювань. Сьогодні мали зустріч з представниками автосервісів. Так, обговорили низку актуальних для галузі питань. Про це повідомляє пресслужба мера.

Зокрема, йшлося і про утилізацію відходів автосервісів (відпрацьовані запчастини, шини, уламки тощо). На жаль, в області не налагоджена система утилізації такого сміття, тому потрібно на перспективу напрацювати механізм.

Також підприємці наголосили на «нездорову» конкуренцію з гаражними кооперативами, адже у тих податки менші, а багато хто взагалі працює неофіційно. Ще одним актуальним питанням для підприємців є спад на ринку купівлі нових автомобілів. Та тут місто немає жодного впливу на врегулювання ситуації.

«Плануємо організувати виставку автомобілів, порадились з підприємцям, коли можна зробити цей захід – восени чи навесні. Кожному дилеру, автосалону потрібно виділити однакову площу. Також слід залучити банки, страхові компанії, аби одразу інформувати мешканців про купівлю та страхування власного авто», – зазначив Руслан Марцінків. Ідею концепту мають придумати та запропонувати автосалони, а місто готове підтримати.