В Івано-Франківську створили паперову модель Ратуші


Склади ратушу сам. Іванофранківець створив паперову модель міської Ратуші. Кожен може вирізати картонні деталі та зліпити їх в суцільну кам’яницю. За розміром готова «будівля» поміщається на книжковій полиці. Автор Денис Овчар з дитинства мріяв про карткову модель Ратуші. Вже в дорослому віці він наважився створити її самостійно.

Протягом року «експериментів» дійшов до остаточної – п’ятої версії Ратуші. Перші мали близько двохсот деталей. Останній варіант спростили до 36-и. Одними з перших паперову Ратушу склали учні місцевого освітнього проєкту. На це їм знадобилося 20 годин. Карткова модель – для сімейного дозвілля. Дітям до 10 років рекомендують складати зі старшими, пише ВЕЖА.

Паперова модель Ратуші – це не лише забавка, наголошують освітяни. Це – японський підвид оригамі, який дозволяє розвивати у дітей просторову уяву, сумління та акуратність. Аби скласти Ратушу, рекомендують використовувати ножиці, металеву лінійку, макетний ніж, клей ПВА та пензлик. Прищепки краще закріплять деталі між собою.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!