В Івано-Франківську відкрили бієнале сучасного художнього текстилю “Скіфія”


Мистецтво текстильного розпису. Понад сотню художників із 30-ти країн світу представили свої творчі роботи на бієнале в Івано-Франківську. Оглянути їх можна на двох локаціях – залах Спілки художників та Краєзнавчого музею.

Вражають різноманітні мистецькі техніки, – сучасна вишивка, в’язання, батік, аплікація, шиття та ткацтво. Крім того, щороку учасники дивують використанням нових матеріалів – бісер, метал, дріт, пір”я, кокони шовкопряда, москітна сітка стають частинкою творчих шедеврів. Останніми роками митці акцентують увагу на еко-тематиці, пише ТРК Вежа.

Майстриня із Косова Марина Хрущ уже втретє презентує виставці свій доробок. Її експонат “Ліс. Пробудження” поєднує текстиль із природніми матеріалами.

І організовує виставку, і є її учасником. Андрій Шнайдер на “Скіфії” презентував свою … “Європу”. Масштабне полотно є одним із серії робіт про олімпійських богів.

У зв’язку із пандемією кілька робіт не встигнули своєчасно доправити до Івано-Франківська. Проте, вони вже в дорозі. Наразі глядачі можуть їх оглянути на світлинах.

Бієнале художнього мистецтва “Скіфія” відбувається з 1996-го року. На афішу 13-го мистецького конкурсу організатори обрали текстильну роботу “Я та моя тінь” митця Стюарта Келлі із Великобританії.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!