У Калуші хочуть збудувати 10 котелень, але грошей цьогоріч є тільки на дві


До кінця літа проєктна документація на спорудження у Калуській громаді 10 модульних котелень, з яких 6 газових і 4 твердопаливні, буде готова.

Така обіцянка від проєктувальників прозвучала сьогодні, 20 червня під час робочої зустрічі з міським головою. Про це повідомив очільник Калуша Андрій Найда.

"Ситуація із ТЕЦ є неоднозначною. Їх зобов’язання перед громадою – подавати теплоносій ще 3 опалювальних періоди. Тож якнайшвидше робимо все можливе, щоб бути застрахованими у випадку непередбачуваних ситуацій. Опалювальний період не за горами, тож працюємо. У всій цій ситуації важливу роль відіграє фінансова сторона. Облаштування 2 із 10 котелень ми можемо профінансувати коштом місцевого бюджету. На інші 8 – коштів цього року нам не вистачить",- пояснив мер.

Тож зараз мерія працює над пошуком фінансування. Зокрема сьогодні обговорили з керівництвом одного з державних банків можливість отримання кредитних коштів на встановлення котелень.

"Наразі є ряд проблемних питань, які працівники банку будуть опрацьовувати на предмет того, чи реально нам отримати кредит. За декілька днів ми вже будемо мати чітке розуміння ситуації. Якщо не вдасться залучити кредитні кошти, будемо шукати фінансування з інших джерел. Сподіваємося, що все складеться якнайкраще і наступний опалювальний період у громаді пройде успішно",- каже мер.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!