В Старому Косові під час пожежі загинув чоловік


На пожежі в селі Старий Косів Косівського району було виявлено тіло чоловіка.

28 січня о 19:29 на лінію 101 надійшло повідомлення про пожежу дерев’яного одноповерхового житлового будинку в селі Старий Косів. 

  До місця виклику одразу було направлено вогнеборців 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Косів, працівників місцевих пожежних команд села Кути, Пістинь та Рожнів.

  На момент прибуття першого пожежно-рятувального підрозділу будівля була повністю охоплена вогнем, площа пожежі складала 70 м.кв. 

  Через сильне задимлення рятувальники працювали в апаратах захисту органів зору та дихання.

  О 20:01 пожежу було локалізовано, о 20:22 – ліквідовано. 

  Під час гасіння пожежі було виявлено тіло чоловіка 1961 р.н. без ознак життя.

  Найбільш імовірна причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем під час куріння зі сторони загиблого.

Незважаючи на численні попередження та застереження рятувальників, на щоденне проведення профілактичних заходів та інормаційно-роз’яснювальних робіт, громадяни продовжують наражатись на небезпеку, легковажно ставлячись до свого життя та здоров’я. Висновуючи зі статистичних даних, можемо казати, що більшість займань, які призвели до загибелі, стаються саме внаслідок порушення правил пожежної безпеки. Зокрема куріння в ліжку та в стані сп’яніння, порушення правил експлуатації електроприладів та електромережі, необережне поводження з вогнем, в тому числі ігри з вогнем дітей, яких батьки залишили без нагляду.

  Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області закликає громадян бути обережними та обачними. Дотримуватись правил безпеки життєдіяльності та не легковажити застереженнями рятувальників.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!