В Яремче горів літник та кавовий кіоск


Прикарпатські рятувальники ліквідували 6 пожеж минулої доби. Про це пише пресслужба управління ДСНС в Івано-Франківській області.

19 липня о 17:16 у селі Княжолука Долинського району виникла пожежа оборогу з сіном в приватному господарстві. Вогнем знищено оборіг з сіном. Причина виникнення пожежі встановлюється.

19 липня о 20:28 у селі Русів Снятинського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Причина виникнення пожежі встановлюється.

19 липня о 21:43 у місті Надвірна на вулиці Ломоносова виникла пожежа сухої трави та побутового сміття на відкритій території. Причина виникнення пожежі встановлюється.

19 липня о 22:05 у місті Калуш на вулиці Пушкіна виникла пожежа побутового сміття на відкритій території. Вогнем знищено побутове сміття. Причина виникнення пожежі встановлюється.

20 липня о 03:14 у місті Яремче на вулиці Свободи виникла пожежа літньої дерев’яної тераси та кіоску з продажу кави. Вогнем знищено  частково кіоск, меблі, барна стійка, побутову техніку, покриття тераси. Причина пожежі встановлюється.