Важливо: «Нафтогаз» з травня підвищує ціну газу для населення


НАК «Нафтогаз України» з 1 травня підвищує оптову ціну газу для населення на 15%. В результаті такого підвищення роздрібна ціна газу зросте з 8,55 грн до 9,72 грн за куб

НАК «Нафтогаз України» надіслав на адресу  ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» проект додаткової угоди до договору на поставку газу для населення, в якому з 1 травня 2019 року оптова ціна газу для населення, без врахування транспортних складових, збільшується з 7 482,61 до 8 621,76 грн за тис. куб. Це на 1 139,15 грн, або 15% більше діючої ціни. При цьому тарифи на транспортування і розподіл газу залишаються незмінними.

«Якщо врахувати всі складові ціни - тарифи газопостачальної, газорозподільної компаній та УТГ, то загальна роздрібна ціна газу для населення збільшиться до 9,72 грн за куб м.», - каже директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

Частка групи «Нафтогаз» в цій ціні виросте майже до 92% (зараз вона становить близько 90%).

Відзначимо, що «Івано-Франківськгаз Збут» минулого місяця вже звертався до НАК «Нафтогаз України» з проханням зменшити ціну на газ для населення в зв'язку із  зниженням цін на ринку газу. У відповідь Нафтогаз відмовився знижувати вартість газу.