Вчитися ніколи не пізно. В Івано-Франківську стартували два проєкти


Вивчити іноземну мову, коли тобі за 50? Чи стати успішною жінкою-підприємницею? Легко! Адже в Івано-Франківську стартували одразу два проєкти – навчання іноземних мов для людей золотого віку, а також курс для жінок-підприємців «Успіх у бізнесі». І один, і другий виявився доволі популярним серед франківців. Їх запроваджують на базі ІФНТУНГ.

Ініціативи для «золотої молоді» – це вже звична практика від міста. Адже для них вже традиційно організовують відпочинок у «Лімниці», а також – курси комп’ютерної грамотності, йдеться на сайті міського голови.

А відтепер – запровадили й навчання іноземних мов. Як зізнався міський голова Руслан Марцінків, з таким проханням зверталися самі пенсіонери. Тож вирішили ризикнути та організувати курс. Наразі зголосилися майже сотня франківців.

Наступним проектом, що стартував – став курс «Успіх у бізнесі». Його вдалося реалізувати у співпраці з Міністерством закордонних справ уряду Канади в рамках проекту ПРОМІС. Цей напрям передбачає навчання для жінок, потенційних підприємців, які прагнуть відкрити власну справу.

Як пояснила координатор проекту та завідувачка кафедри прикладної економіки ІФНТУНГ Уляна Бережницька, він триватиме впродовж 6 місяців та складатиметься з шести блоків. «У ньому зібрані різні теми: від навичок складати бізнес-план – до реєстраційних моментів своєї справи. Родзинкою курсу стане супровід психолога. Навіть передбачений блок – психологія підприємця».

Варто зазначити, що після завершення курсу впродовж 2-х місяців діятиме індивідуальний супровід. Можна буде отримати консультацію та допомогу. Також організатори запевняють, що навчання не обмежиться лише одним курсом, а стане традиційним серед навчальних програм. Адже лише за 20 днів майже сотня франківчанок зголосилася на навчання.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!