Верховна Рада відправила у відставку трьох міністрів


Сьогодні, 20 березня під час свого засідання Верховна рада України відправила у відставку трьох міністів та достроково припинила повноваження народного депутата.

Зокрема як повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко, Рада підтримала відставку Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки. 

У відставку відправили також міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Павла Рябікіна та віцепрем'єр-міністра України - Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова.

Варто зауважити, що за словами Гончаренка, Федорова призначать на нову посаду. Попередньо, він стане віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації України. Його кандидатуру на нову посаду внесуть у Раду на найближчому засіданні.

Також Рада достроково припинила повноваження народного депутата Михайла Забродського. За проголосували 307 депутатів.

"Генерал-лейтенант повертається на військову службу – його планують призначити заступником головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Це була честь працювати разом з такою людиною в парламенті. Впевнений, що досвід генерала Забродського дозволить нашому війську примножити успіхи",- каже Гончаренко.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!