Від початку року семеро неповнолітніх прикарпатців вчинили ДТП


Від початку року на Прикарпатті трапилось 7 дорожньо-транспортних пригод, в яких за кермом були неповнолітні.

З них 5 аварій, коли підлітки кермували автомобілем, та 2 – мотоциклом.

"Часто діти сідають за кермо транспортних засобів за мовчазної згоди своїх батьків! Поліцейські нагадують, право керувати транспортними засобами (автомобілями, квадроциклами) можна отримати після досягнення повноліття, тобто з 18 років. Керувати мотоциклом, мопедом чи скутером можна лише з 16-річного віку і тільки після отримання посвідчення водія відповідної категорії. Аби отримати посвідчення водія, необхідно пройти курси в автошколі, а після цього – успішно скласти іспит. Окрім цього, мотоцикл чи мопед повинен обов’язково бути зареєстрованим та мати номерний знак",- кажуть поліціянти.

За невиконання вищезазначених вимог (наявність посвідчення водія з відповідною категорією, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та державні номерні знаки) встановлено адміністративну відповідальність.

"Неприпустимо коли неповнолітні сідають за кермо автомобілів. Часто батьки, не те, що забороняють, а ще й спонукають дітей до такого порушення. Наприклад: дають машину аби поїхали в магазин, на мийку. Перш ніж купувати дітям двоколісні транспортні засоби чи дозволяти їм сідати за кермо автомобілів, добре думайте про наслідки",- закликають в поліції.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!