Вираховуємо та знищуємо дрони: Історія бійця з Прикарпаття, який боронить небо
![](https://blitz.if.ua/local/news/243384/426809400_908833577914852_2090180887442787273_n.jpg)
Валерій Аврам, із села Хомʼяківка, нині боронить нашу державу на Запорізькому напрямку.
Історію бійця розповіли у Тисменицькій міській раді.
Валерій проходив строкову службу одразу після закінчення училища, в 1991-1993-х роках.
«Тоді часто «косили», а я ні. Я пішов. *Сміється*».
Ще під час АТО отримав звання молодшого сержанта. Деякий час працював у Польщі. Після початку повномасштабного вторгнення одразу пішов до військкомату та вже на початку березня був у навчальному центрі на Львівщині.
«Коли обстріляли Франківський аеропорт, жінка одразу сказала: «Ти підеш, я знаю». Діти так само. Вони навіть не запитували, вони знали, що я піду», - згадує військовослужбовець.
Спочатку навчався 2 тижні артилерії, на командира гармати, пізніше на гаубиці. Потім перевели в новосформовану 65 бригаду, в окремий взвод РЕБ. Направили на навчання у Житомир на місяць. Після цього 9 місяців пробув у розвідці. Коли на початку квітня минулого року отримали відповідне обладнання, відтоді працює суто по РЕБ, по безпілотникам, дронам.
«Ці штуки дуже заважають нашим хлопцям. Ми їх вираховуємо і знищуємо. Але зараз - це зовсім інша війна. Що була тоді і що є зараз - це навіть не можна порівняти».
Валерій каже, що з самого початку повномасштабної війни дуже вразили саме люди, справжні патріоти. За цих майже 2 роки був вдома лише двічі. І прямо зараз на передовій Валерій боронить наше небо.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)