Військовий медик "Савочок": Не всі мають бути на війні, та всі мають бути залучені


Позитивний, грамотний, патріотичний військовий медик Степан Савчук з позивним "Савочок" - успішний волонтер, постійний донор крові та хоробрий військовослужбовець.

На рахунку "Савочка" та його вірних друзів - мільйони зібраних коштів для ЗСУ, вісім автівок. Будучи постійним донором, він ще й залучав людей та підвозив їх до центрів переливання крові, ще з перших днів війни. А в ЗСУ пішов добровольцем

"Як волонтер я себе реалізував, ну а бути корисним під час війни на фронті - завдання кожного чоловіка, - зауважує "Савочок". - Вирішив, що маю бути корисним, при чому ще й маючи медичну освіту".

Степан Савчук - єдиний син у сім'ї. Своє рішення піти на фронт ні з ким не обговорював. Бо "чоловік не може називатися чоловіком, не захистивши свій дім, свою країну".

"Сумно було прогулюватись рідним Франківськом і чути російську мову. Тому я вирвався звідти на передову. Це одна з причин. Потрапити до Лисичанська мені допоміг побратим. Бо повістки так і не отримав", - каже військовослужбовець. "Чи боюся, коли багато навколо крові? Та ні. Це не страх. Просто боляче.... Чому мають помирати люди, а я когось не встиг врятувати? Огортає смуток", - розмірковує військовий медик.

Сил та наснаги воїну додає віра, що його чекають вдома. Впевненість у тому, що захистить свою домівку і там не хазяйнуватимуть чужі.

"Хоча вважаю, що не всі мають бути на війні, - зауважує "Савочок". - Та всі мають бути залучені. Чи то волонтерська діяльність, чи то людина має просто працювати на роботі й сплачувати податки. Готовий морально - йди на фронт. Ні - допомагай інакше. Але якщо людина некорисна і робить усе для власного блага, вона непотрібна суспільству".

- Говорити, що основна мрія - це перемога, банально, - додає бойовий медик. - Я хочу побачити цю перемогу. Бути її учасником.

Українці мають бути українцями. Шанувати й цінувати своє, вважає військовослужбовець.

- Треба говорити українською і відстоювати все, що створено Україною, UA Made, так би мовити, - каже "Савочок". - Це й культура, і мистецтво, й музика. Тоді ми й побачимо, як Україна переможе.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!