Волонтери передали медикам та поліцейським 1 000 комплектів засобів індивідуального захисту


Центр волонтерських ініціатив передав на потреби Івано-Франківщини 300 продуктових наборів та ще 1 000 комплектів засобів індивідуального захисту (захисний костюм та маска).

Протягом 18 днів Центру вдалося зібрати 240 795 грн, які жертвували небайдужі франківці та люди зі всієї України для забезпечення необхідним медиків та поліцейських Прикарпаття. Усі ці кошти пішли на закупівлю матеріалів та пошив костюмів і масок – засобів індивідуального захисту.

“Передаємо чергову партію засобів індивідуального захисту для забезпечення потреб Івано-Франківщини. Цього разу передаємо партію вдвічі більшу, ніж минулого разу. Не зупиняємось – працюємо далі”, – говорить Андрій Бойчук, голова Корпусу захисників Революції Гідності – засновника Центру волонтерських ініціатив.

500 комплектів спецзахисту передали для потреб медичних працівників Івано-Франківського обласного фтизіо-пульмонологічного центру.

“У нас в лікарні є пацієнти з Covid-19, яких ми лікуємо. Тому персонал, який їх обслуговує, повинен мати засоби індивідуального захисту. Для однієї зміни на 1 добу потреба у засобах – 40 комплектів. І ця потреба є мінімальною, може бути і більше. Тож ми дякуємо за те, що є люди, яким є діло до того, що відбувається у нашій державі”, – говорить генеральний директор Івано-Франківського обласного фтизіо-пульмонологічного центру Любомир Малофій.

Так само, для потреб поліції Прикарпаття передано ще 500 комплектів засобів індивідуального захисту.

“Захисні комплекти надають можливість поліцейському бути захищеним. У той час, коли всі громадяни залишаються вдома, поліцейські та медики виконують свої обов’язки, після чого йдуть додому, до своїх родин. Переданих 500 костюмів вистачить для забезпечення на тиждень усіх поліцейських Прикарпаття», – говорить начальник Головного управління Поліція Івано-Франківської області Володимир Голубош.

За останні 12 днів Центру вдалося зібрати ще 161 418 гривень, що дало змогу значно збільшити об’єм другої партії спецзахисту для Прикарпаття. Першу партію волонтери передали ще 29 березня – там було 532 комплекти індивідуального захисту, 250 респіраторів та 20 пар захисних окулярів.

“Для медиків та поліції Прикарпаття – аби захистити тих, хто першим стикається з коронавірусом, виготовили 1 000 комплектів засобів індивідуального захисту. Усе – завдяки небайдужим українцям. Також зібрали 300 продуктових наборів для мешканців Івано-Франківська”, – говорить Serhii Kuzan, представник Центру волонтерських ініціатив.

300 продуктових наборів зібрали за кошти небайдужих меценатів та передали їх до Івано-Франківської міської ради, яка, в свою чергу, передасть їх малозабезпеченим містянам.

Потреба Івано-Франківської області наразі є однією з найбільш гострих, адже регіон знаходиться у першій трійці за кількістю пацієнтів з Covid-19 в Україні.

Тому, ми продовжуємо збір коштів на засоби індивідуального захисту для медиків та поліцейських Прикарпаття.

Допомогти можна:

Фінансово: Приватбанк 4149 4993 1011 1420 (Жмайло Д.С.)

Логістично: заповнивши анкету волонтера: https://bit.ly/2J7B7zk

Телефон Центру волонтерських ініціатив – (098) 80 30 730.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!