Волонтерка Юлія Кузьменко підтримала ініціативу "#StopCovid19Frankivsk"


Справжня українка та патріотка, Юлія Кузьменко навіть перебуваючи в ув’язненні продовжує боротися за кожного громадянина та за справу свого життя – охорону здоров’я.

Нагадаємо, Юлія Кузьменко за абсурдними обвинуваченнями у справі вбивства Павла Шеремета вже 3,5 місяці безпідставно знаходиться за ґратами, пише Перший Політичний.

В той же час волонтерці "неймовірно важко залишатися осторонь", тому вона звернулась до всіх українців у відкритому листі:

"По-перше: дотримуйтеся карантину та бережіть здоров’я себе та своїх близьких.

По-друге: мені дуже приємно, що мої друзі з Корпусу захисників Революції Гідності виступили з ініціативою забезпечення потреби на захисні костюми та респіратори, які вони відправляють для забезпечення медичних потреб в Івано-Франківську область."

Як зазначає Юлія Кузьменко, що проблема нестачі спецзасобів залишається дуже гострою і буде такою протягом усього карантину.

"Об’єднуйтесь. Долучайтесь до збору коштів. Медики зараз знаходяться на нашій другій передовій і саме в них зараз спасіння всіх нас і наших рідних.

Обіймаю вас всіх та сподіваюсь все ж таки мати можливість долучитися до вас в ці лихі години як лікар і волонтер",- йдеться у зверненні.

Як повідомлялось раніше, Корпус захисників Революції Гідності оголосив збір цільової допомоги для медиків Івано-Франківської області. Активісти зібрали більше 50 тисяч гривень для виготовлення спецзахисту та респіраторів для медиків Івано-Франківщини.

Як ви можете допомогти ініціативі "#StopCovid19Frankivsk" :

- Фінансово – для закупки перерахованих засобів захисту:
Картка Приватбанку 4149 4993 1011 1420 (Жмайло Д.С.)

- Логістично: заповнивши анкету волонтера: https://bit.ly/2J7B7zk

Звіти про хід збору допомоги читайте на сторінці Корпус захисників Революції Гідності.

Телефон для довідок – (098) 80 30 730.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!