Як Kalush Orchestra відреагували на те, що Євробачення 2023 буде в Британії


Переможці пісенного конкурсу Євробачення Kalush Orchestra висловили «вдячність» Великобританії за солідарність з Україною та проведення заходу наступного року від імені їхньої країни.

Український фолк-реп гурт переміг на цьогорічному конкурсі в італійському Турині, що традиційно означало, що наступного року захід прийматиме їх рідна країна, повідомляє Іndependent.

Однак організатори Європейської мовної спілки (EBU) раніше вирішили, що конкурс не можна проводити в охопленій війною країні через російське вторгнення.

У понеділок було оголошено, що Великобританія прийматиме Євробачення 2023, оскільки британський співак Сем Райдер посів друге місце на цьогорічному конкурсі.

Після цієї новини соліст Kalush Orchestra Олег Псюк сказав у заяві інформаційному агентству PA:

«Звичайно, ми дуже сумуємо, що наступного року пісенний конкурс Євробачення не відбудеться в Україні. Але ми вдячні Великобританії за солідарність і згоду провести захід на підтримку нашої країни. Сподіваємося, що Євробачення 2023 матиме український колорит і відзначатиме нашу прекрасну, унікальну культуру. Ми, у свою чергу, докладемо всіх зусиль, щоб допомогти Україні перемогти і наступного року, щоб «Євробачення 2024» відбулося в мирній країні», - каже музикант.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!