Якби невдовзі були вибори президента, у другий тур вийшов би Зеленський та Бойко, - опитування


Якби вибори президента відбулися найближчим часом, то Володимира Зеленського підтримали б 34,6% з тих, хто визначився з кандидатом. Разом із ним до другого туру виборів пройшов би лідер партії «Опозиційна платформа — За життя» Юрій Бойко. За нього проголосували б 20%.

Про це свідчать результати опитування Центру Разумкова, пише Громадське.

Крім того, 16,1% українців, які визначились із вибором, проголосували б за лідера «Європейської солідарності Петра Порошенка та 7,7% — за лідерку «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

 
Фото: Скріншот

Водночас, якби відбувався другий тур президентських виборів, і до нього знову вийшли Зеленський та Порошенко, то за Зеленського проголосували б 70% тих, хто визначився, за кого голосуватиме, а за Порошенка — 30%. 

А якби найближчим часом відбувалися вибори до парламенту, то до Верховної Ради потрапили б чотири партії: «Слуга Народу», «Опозиційна платформа — За життя», «Європейська солідарність» та «Батьківщина».

За «слуг» готові проголосувати 30,3%, за «ОПЗЖ» — 21,8%, за «Євросолідарність» — 15,7% та за «Батьківщину» — 8,5%.

Уперше з часу президентства Зеленського його дії не схвалюють більше людей, ніж схвалюють — опитування КМІС

Дослідження провели з 17 по 24 червня 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Опитали 2017 респондентів від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!