Якою буде погода цього тижня на Прикарпатті


За повідомленням синоптиків, початок тижня на Прикарпатті буде з "плюсовою" температурою та опадами.

У понеділок, 7 червня, ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка протримається в Івано-Франківську до самого вечора. З середини дня і до його кінця йтиме дощ.  Температура повітря вдень 21..23о, вночі - 10..12о ,інформує Бліц-Інфо з посиланням на Укргідрометцентр.

У вівторок, 8 червня, вранці хмар на небі спостерігатися не буде. Втім в другій половині дня очікується дощ. Стовпчики термометрів покажуть 10..12о вночі та 22..24о вдень.

У середу, 9 червня, небо буде хмарним до самого завершення дня. Прикарпатців попереджають про дощ. Температура повітря вдень - 22..24о, вночі - 10..12о.

У четвер, 10 червня, вдень на небі з'являться хмари, які ввечері повинні розсіятися. До полудня опадів не очікується. У другій половині дня можливий дощ, який до вечора повинен закінчитися. Стовпчики термометрів покажуть 11..13о вночі та 22..24о вдень.

У п'ятницю, 11 червня, хмари закриють небо вже вранці та протримаються увесь день, і тільки ввечері почнуть повільно розсіюватися. До полудня опадів не очікується. У другій половині дня можливий дрібний дощ, який до вечора повинен закінчитися. Температура повітря вдень буде 22..24о, а вночі - 11..13о.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!