З Росії йдуть колони техніки: 100 одиниць на Тельманове, 16 - на Дмитрівку


Росія продовжує перекидати військову техніку до прикордонних з Україною районів, з її території далі обстрілюють українських військових.

"Відновились обстріли з боку Російської Федерації. Зокрема удар було завдано по позиціях українських піхотинців неподалік від населеного пункту Макарове", - повідомляє прес-центр АТО.

"Крім цього, позиції та блокпости сил АТО були обстріляні поблизу населених пунктів Новосветовка, Вергунський роз'їзд. Двічі з застосуванням БМ 21 "Град" було обстріляно аеродром Донецьк", - зазначає відомство.

Між тим, протягом доби "російська сторона продовжувала процес перекидання військової техніки Збройних сил Російської Федерації до прикордонних з Україною районів, у першу чергу, до Ростовської області".

"У той же час, відмічається зменшення військової присутності підрозділів Збройних сил Російської Федерації у прикордонних районах Бєлгородської, Курської, Воронезької та Брянської областей цієї країни", - зазначає прес-центр АТО.

"Отримано дані щодо руху колони техніки в кількості до 100 одиниць (танки, БТР, РСЗВ "Град", БМП) по дорозі сполученням "Старобешеве – Тельманове" в напрямку Тельманове. Відмічається наявність наступних розпізнавальних знаків на техніці: кола чи трикутники білого кольору", - повідомляє прес-центр АТО.

За наявними даними, на виїзді з населеного пункту Побєдарозгорнуто штаб батальйонної тактичної групи Збройних сил Російської Федерації.

"У населений пункт Амвросіївка зайшло 5 БТР та 1 "Камаз" із живою силою", - інформує прес-центр АТО.

"Отримано інформацію, що з території Російської Федерації через населений пункт Дібровка в бік Дмитрівки прослідувала колона: 6 РСЗВ "Град", 8 тентованих "КамАЗів", 2 "Урали" з живою силою", - заявляє відомство, пише УП