За добу бойовики майже 100 разів обстріляли українські позиції


Сепаратисти на сході України значно посилили вогневу активність.

Вони діють майже так, як до укладення лютневих угод у Мінську, повідомляє Прес-центр АТО.

Від 18:00 3 травня до опівночі проросійські бойовики здійснили 45 обстрілів українських позицій, а за всю минулу добу – 95.

«При цьому противник не соромиться декілька разів на добу відкривати вогонь по наших позиціях з важкої та реактивної артилерії,провокуючи сили антитерористичної операції на адекватну відповідь», – ідеться в повідомленні.

Найгарячішими точками в зоні АТО, за даними українських військових, залишаються Авдіївка, Піски, а також Водяне, Опитне, Широкине та Кам’янка.

Сайти сепаратистів повідомлень про події останніх годин не містять. Увечері в неділю, 3 травня, представник угруповання «ДНР» Едуард Басурін заявляв, що українські війська того дня порушили режим припинення вогню 57 разів.

Як повідомляють із окупованого Донецька російські агентства, він також стверджував, що українські військові використовують для обстрілів важкі озброєння, зокрема, системи «Град», що мали бути відведені за мінськими домовленостями; сепаратисти ж, за його словами, не мають чим відповісти, бо свої озброєння відвели.