За минулу добу пильні прикарпатці понад 600 разів телефонували в поліцію


78 днів війни: оператори поліції Прикарпаття опрацювали понад 57 тисяч повідомлень від громадян.

З початку воєнних дій на території України кількість дзвінків на лінію 102 суттєво зросла. Оператори спецлінії — це ті люди, з якими першочергово спілкуються громадяни. Їхня робота надзвичайно відповідальна і психологічно важка, а особливо в теперішній, нелегкий час. Суттєве збільшення навантаження не впливає на якість роботи. Поліцейські реагують на кожне повідомлення, надають необхідну допомогу, припиняють правопорушення та розкривають злочини. 

Так, лише 11 травня до поліції Івано-Франківщини надійшло близько 600 звернень громадян. Загалом упродовж війни прикарпатські поліцейські відреагували на 57 115 повідомлень, що надійшли на спецлінію «102». Звернення, які надходять до поліції, здебільшого інформаційного характеру. Також люди активно повідомляють про виявлення підозрілих осіб та транспортні засоби, ворожі мітки, дрони, пошук безвісти зниклих громадян та вчинення інших правопорушень.

Абсолютно усі повідомлення перевіряються, на виклики виїжджають екіпажі. Ситуація в області контрольована та стабільна. Працівники поліції продовжують виконувати свої обов’язки в посиленому режимі.

Нагадаємо, що для громадян цілодобово працює поліцейська спецлінія 102, а також продовжує працювати додатковий телефон: +380638410411.

Можна також писати повідомлення на сторінку «Поліція Івано-Франківської області» за посиланням https://www.facebook.com/frankivsk.police/ чи звернутись у чат-бот @ifpolice_bot Telegram.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!