загарбники показали допит з тортурами мешканця Херсонщини


російські військові виклали у вільний доступ відео з допиту мешканця Херсонщини, де піддають викраденого тортурам.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань.

"Херсонщина. Декілька днів тому з'явилось відео, як "браві" росгвардійці арештовують місцевого в Олешках, ось з'явилось відео допита Мороза Сергія Леонідовича, того самого полоненого", - йдеться у повідомленні.

Депутат облради звертає увагу на цинізм ворогів - вони записують відео, навіть не приховуючи факту побиття й тортур - застосування електричного струму. Це відео - черговий доказ військових злочинів російської федерації, написав Хлань.

Як повідомляв Укрінформ, російські загарбники викрадають мирних жителів Херсонської області, серед яких журналісти, керівники громад, депутати, активісти, учасники АТО. Міжнародний комітет Червоного Хреста закликають направити представників для надання гуманітарної допомоги незаконно затриманим мирним громадянам у Херсонській області, фіксації місць перебування та якнайшвидшому звільненню.

Фахівці Міністерства цифрової трансформації створили для Херсонської області захищений чат-бот, який допоможе встановити долю зниклих жителів регіону.

На захопленій Херсонщині загарбники утримують у підвалах близько 500 осіб – це активісти, учасники АТО.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!