Замість ям та бездоріжжя: В Івано-Франківську відремонтують ще один двір


У Івано-Франківську мешканці ще одного двору дочекалися ремонту. Біля будинків № 99 та №100 на вул. Коновальця завершують впорядкування благоустрою.
Тут наводять лад з паркомісцями, облагороджують пішохідні доріжки та впорядковують проїзд. Загалом застеляють екобруківкою понад 1200 квадратів. А восени планують ще й облагородити: встановити лавочки та озеленити - висадити дерева, йдеться на сайті мера.

«Два сусідні двори робимо на вулиці Коновальця. Завершують роботи в дворі на Коновальця, 95. Паралельно зразу розпочали в сусідньому дворі – Коновальця, 99, 101. Свого часу департаментом інфраструктури був розроблений проект, зараз робимо благоустрій, щоб був проїзд, робимо паркомісця з екобруківки і робимо зручний проїзд, пішохідні доріжки, щоб людям було зручно. Восени ще на зеленій зоні висадимо дерева – буде гарно!», - розповідає про роботи Ігор Сенчук, перший заступник директора департаменту благоустрою. 

Неабияк радіють роботам мешканці двору. Кажуть, що довго чекали на благоустрій, бо втомились оминати ями, особливо в дощову погоду. 

«Я проживаю тут з самого народження. Ми дуже раді, що нарешті черга дійшла до нашого двору. Бо тут велика кількість діток, багато мешканців, великий двір. Щиро вдячні, що допомогли нам в такий важкий час. Мова про цей проект йшла вже довгий час. Особливо, коли падає дощ – тут дуже важко було пройти. Очікуємо завершення гарного двору», - ділиться враженнями Ірина, мешканка будинку на Коновальця, 99. 

Франківці не просто чекали ремонту, а постійно комунікували з депутатом свого округу Ігорем Корсуном – просили посприяти з наведенням ладу на їхньому подвір’ї. 

«До мене, як до депутата, багаторазово звертались мешканці з проханням зробити прибудинкову територію, облаштувати паркомісця. Так, як в цьому дворі багато авто. Цього року ми спромоглися продовжити такі роботи. А ще запланували поставити декілька лавок для комфорту мешканців», - відзначив Ігор Корсун, депутат Івано-Франківської міської ради.

Ремонтні роботи планують завершити до кінця серпня. Тож осінь мешканці зустрічатимуть з оновленим благоустроєм. Як підрядники справляються із завданнями приїхав перевірити особисто і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

«Тут практично центр міста, мешкає дуже багато людей. Важливо, що ми робимо благоустрій і в селах громади, і в мікрорайонах міста. Тому, дякуючи депутату, який клопотав за цей двір, дякуючи підрядникам, які в борг виконують роботи – маємо можливість змінити цей двір на краще», - відзначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!