Завтра Долинський водоканал знеструмлять через мільйонний борг за електрику


12 жовтня 2021 року АТ «Прикарпаттяобленерго» вкотре буде змушене припинити електропостачання КП «Водоканал» Долинської міської ради через заборгованість у понад 1,5 млн. гривень за розподіл електроенергії.

Про це Бліц-Інфо повідомили у пресслужбі Прикарпаттяобленерго.

"Тема росту заборгованості за розподіл електроенергії Долинського водоканалу залишається відкритою та гострою протягом всього року. Підприємство систематично нарощує нові борги, не встигаючи розрахуватися за попередні. Таким чином, від травня 2021 року підприємство боргує обленерго понад півтора мільйон гривень. На адресу АТ «Прикарпаттяобленерго» неодноразово надходили гарантійні лист від адміністрації Долинського водоканалу із проханням відтермінувати вимкнення та з гарантією оплати за послугу з розподілу електричної енергії та перетоки реактивної енергії, проте підприємство не дотримується взятих на себе зобов’язань щодо погашення заборгованості та не дотримується графіку розрахунків", - кажуть в обленерго.

Минулого тижня обленерго направило пропозицію міському голові м. Долина, п. Диріву Івану Ярославовичу та В.о начальника КП «Водоканал» Долинської міської ради, щодо підписання трьохсторонньої угоди із графіком погашення заборгованості до кінця 2021 року. Станом на сьогодні, домовленостей не досягнуто.

"Оскільки відтермінування та перемовини не дають результатів, АТ «Прикарпаттяобленерго» вимушене вдатися до вимкнення електропостачання підприємства. 12 жовтня 2021 в проміжку між 08:30 та 23:00 електропостачання підприємству буде припинено", - зазначають в обленерго.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!