Зниклу напередодні юну прикарпатку знайшли на Київщині


Ювенальні поліцейські Івано-Франківщини у співпраці з колегами Київської області розшукали 14-річну мешканку Надвірнянщини, яка зникла напередодні.

Пошуки дівчини тривали цілу ніч. На щастя, з нею все добре. Її життю і здоров'ю нічого не загрожує, інформує пресслужба обласної поліції.

Нагадаємо, вчора, 17 травня, близько 19 години до Надвірнянського відділу поліції звернулась мешканка Лісної Тарновиці, яка повідомила про зникнення своєї 14 - річної внучки. Дівчина пішла з дому близько 18 години і не вернулась.

Відразу після повідомлення працівники прикарпатської поліції розпочали проведення оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення її місцеперебування. На пошуки дівчинки був залучений увесь особовий склад поліції. Орієнтування на дитину було передано усім патрулям, а також проінформовано поліцейських в інших областях.

Правоохоронці доклали максимум зусиль, щоб оперативно розшукати дитину. Завдяки злагодженим діям ювеналів Івано-Франківщини та колег із Київщини неповнолітню вдалося розшукали сьогодні, 18 травня.

З нею все гаразд. На цей час з нею спілкуються працівники поліції, встановлюють обставини втечі неповнолітньої та проводять превентивну роботу, щоб не допустити надалі таких випадків.

Працівники поліції висловлюють вдячність небайдужим громадянам та усім місцевим ЗМІ, які допомогли у пошуках неповнолітньої.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!