Зволожувач повітря для комфортного дихання та затишку


Від негативної дії сухого повітря потрібно позбавлятися і якщо доводиться жити в таких умовах, коли сухість є сталим компонентом, тоді потрібно купувати відповідні пристрої для зміни мікроклімату. Такими пристроями є зволожувачі повітря, за допомогою яких можна підготувати необхідний рівень вологості і цим позбутися негативних впливів на організм сухого повітря.

Гаджет можна використовувати в автомобілях, офісах, будинках, квартирах та навіть на виробничих об'єктах. Згідно з нашим досвідом найзручніше визначитися з вибором і оформити замовлення тут https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/uvlagniteli_vozduha.html, де є велика кількість моделей на вибір. Пристрої відрізняються зовнішніми характеристиками, параметрами, набором функцій та потужністю. Деякі з них, крім зволоження, можуть очищати повітря, ароматизувати та іонізувати.

Види пристроїв

Зволожувачі бувають декількох видів:

1. Ультразвукові. Вони працюють у форматі створення хвиль частотою 16-20 МГц, що дозволить перетворити воду на найдрібніші частинки, щоб потім розбризкувати по приміщенню. Такі моделі не видають зайвого звуку та відрізняються високою ефективністю;

2. Парові. Зволоження забезпечується за рахунок створення гарячої або холодної пари шляхом випаровування води, поміщеної у спеціальний відсік;

3. Фільтратори. Крім зволоження повітря відбувається його очищення завдяки використанню вбудованого фільтра. Деякі з таких моделей додатково нейтралізують статичну електрику та іонізують повітря, що є актуальним для офісних приміщень.

Для правильного вибору зволожувача необхідно визначитися з площею об'єкта, формою пристрою, розміром, матеріалом корпусу, потужністю та іншими параметрами. Багато хто з них відрізняється приємним дизайном і може стати оригінальним доповненням в інтер'єрі. Як додатковий функціонал може бути вбудований таймер, музика, пульт дистанційного керування та інші аксесуари.

Де придбати зволожувач повітря?

Магазин «Фокстрот» стане чудовим місцем для вибору та подальшої покупки даного пристрою. Запропоновано рішення від таких виробників як Beurer, Wet Air, Nuvita, Remax, Xiaomi, Boneco і т.д. Менеджери нададуть повну консультацію щодо вибору, а також уточнять питання та критерії відбору. Є на вибір кілька способів оплати та доставки, а для постійних клієнтів є програма лояльності із додатковими знижками.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!