Богатирьову оголосили у розшук

news-image: Богатирьову оголосили у розшук
Генеральна прокуратура оголосила в розшук колишнього міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову, яка фігурує в кримінальному провадженні за фактом розтрати та заволодіння коштами держбюджету в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Встановлено, що колишній віце-прем’єр-міністр - міністр охорони здоров’я, діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, в особистих інтересах та інтересах третіх осіб, використовуючи надані повноваження всупереч інтересам служби, заволоділа бюджетними коштами у сумі понад 6 млн гривень.

"20 жовтня колишньому міністру охорони здоров'я винесено повідомлення про підозру у вчиненні вказаного злочину", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що 21 жовтня 2014 року її оголошено у розшук постановою слідчого Генпрокуратури, а 23 жовтня суд надав дозвіл на затримання вказаної особи та доставлення до суду для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Цього ж дня суд виніс постанову про накладення арешту на майно екс-міністра та її чоловіка, а саме: 3 квартири в Києві, апартаменти в місті Ялта і 3 будинки в селі Підгірці Обухівського району Київської області.

"Наразі вживаються заходи щодо притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до вчинення зазначеного кримінального правопорушення", - повідомляє прес-служба.

"Економічна правда"


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.10.2014 09:59небайдужий
30.11.2014 16:11
А в закарпатті ще до цього часу працює санаторій Гірська тиса що знаходиться в Квасах на Богатирьову. Кошти які вкрай потрібні Україні справно перекочовують в кишеню Богатирьовій. АЛО ПРОКУРАТУРА...
читач
25.10.2014 18:29
Спочатку українські високопоставлені жиди дали змогу жидярці драпанути з України,а потім оголосили її в розшук.Це така жидівсько-масонська натура,а саме: захищати та не здавати своїх,бо й самі не кращі за цю жидівську сучеру,яка тільки й наживалася на власному народові. Її б треба рорзп
сокіл
21.11.2014 19:15
суку на палю!!!!
избиратель
19.01.2015 10:04
То , что сейчас происходит виноваты, абсолютно, все Президенты!!! Они избирали Премьеров , команды и определяли курс. Практически , на сегодняшний день ничего не сделано для ликвидации коррупции. Главное , нужно менять экономические Законы Украины , а не гонятся за регионалами и тем самым прождать хаос и ненависть к друг-другу. Нужно: 1. убрать коррупционное НДС; 2. Прибыль , остающаяся в распоряжении собственников распределять на фонды(как было раньше); 3. Откорректировать бухучет , который породил двойной учет (советский бухучет не давал иметь две бухгалтерии; 4. Вернуть тарифно-экономические справочники для справедливого распределения по труду между работодателями и работниками. Сколько бы не гонялись за всеми толку не будет , а только отвлечение народа от насущных проблем и тем самым и нынешняя тоже обогащается и так по кругу и до бесконечности. Богатыревой и другим просто экономические Законы Украины дали возможность лобировать свои интересы.
простой народ
16.12.2014 18:51
У всех сидящих в верховной раде есть больше чем у Богатыревой, надо у всех все конфисковать и роздавать бедным.Все кричали откуда у сына Януковича деньги, а сейчас ВОПРОС:ОТКУДА У СЫНА ЧЕСТНОГО ПОРОШЕНКО ДЕНЬГИ.Все они КО....Ы.
читатель
11.01.2015 19:22
Суке богатыревой надо пизду выжечь каленым железом. Жидовка кончена. За счет и так бедного народа сама обогатилась до беспредела и своего вонючего сына-подонка превратила в князька. Убить их мало. Таких ублюдков надо четвертовать.А вобще сначала надо было сволочей посадить за граты,а потом расследовать уголовные дела,а не дать возможность ворюгам убежать за границу и там шикарно жить и не тужить. Во всем этом виновата только власть и больше никто.
Михалыч
09.01.2015 17:28
У нее на сюрле написано,что ворюга.
пенсионерка
05.01.2015 08:42
Такое впечатление ,что есть сговор этой власти ,с той властью. Как янукович ставил на счётчик Черновецкого и его команду,как ющенко ставил на счётчик рыгов,так сегодня все бандюки поставлены на счётчик и в любой момент(если не платят)

загрузка...