Через негоду шість районів Прикарпаття частково залишились без світла

news-image: Через негоду шість районів Прикарпаття частково залишились без світла
Сильна гроза, що пронеслась Прикарпаттям 27 червня, наробила лиха майже по всій території Івано- Франківської області.

Пориви вітру ламали та викорчовували дерева, спричиняючи обриви та аварії на лініях електропередач. Найбільше постраждали населені пункти Богородчанського та Тисменицьницького районів. Зачепила стихія і Надвірнянський, Рожнятівський, Долинський та Коломийський райони. Поодинокі вимкнення зафіксовані на території всієї області. Загалом, 42 населені пункти вимкнені повністю, 59 - частково.

Наразі чітко спрогнозувати час ліквідації аварійних вимкнень, на жаль, складно. Сильний дощ і вітер, що все ще не припинились, ускладнюють оперативно-виробничій бригаді можливість дістатись до місць аварій та приступити до виявлення пошкоджень та усунення вимкнень. Щойно злива стихне, енергетики зможуть приступити до роботи.

АТ «Прикарпаттяобленерго» просить з розумінням поставитись до вимкнень у зв’язку із складними погодними умовами.  Оскільки вимкнення зачепили майже усю область, телефонні лінії кол-центру компанії можуть бути перенавантажені. Дізнатись про стан вимкнення можна на офіційному сайті компанії https://oe.if.ua, вибравши свій регіон.

В негоду краще триматись подалі від електрообладнання, а у випадку виявлення обірваного проводу повідомляти у кол-центр за номером 0 (800) 50-40-20 або (0342) 59-40-20.

До теми: Буревій наробив біди у чотирьох районах Прикарпаття

У Богородчанах вдруге за день пройшов буревій. У селищі вимкнули воду та світло

На Богородчанщині буря виривала дерева та валила паркани


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 27.06.2019 15:46
загрузка...