Дивовижні: Дівчата з інвалідністю відкрили виставку живопису у Франківську

news-image: Дивовижні: Дівчата з інвалідністю відкрили виставку живопису у Франківську
Сьогодні, 7 листопада у Музеї Мистецтв Прикарпаття відкрили виставку творчих робіт Уляни Белей та Любові Оробець «Дивовижні».

Дівчата - мешканки Будиночка сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії та Любові”, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Волонтерка Української благодійницької мережі Віта Лотоцька розповідає, що на виставці представлені 13 робіт. Усі картини можна купити, однак більший вибір робіт - на сайті мережі. За вилучені кошти планують придбати художнє обладнання, аби дівчата й надалі творили надихали інших.

«Це не перша спільна виставка дівчат. Їхні роботи щоразу більше емоційно наповнені. Вони дозволяють продемонструвати їхню творчість. Вважаю, важливо підтримувати талановитих людей з інвалідністю. Ми бачимо по роботах, що світ дівчат дуже дивовижний»,- пояснює волонтерка.

Уляні Белей інвалідність не перешкоджає творити красиві картини з пензликом в зубах. Прикарпатка зізнається, що найбільше любить малювати природу.

«Я малюю 10 років, Переважно це пори року, квіти, дерева. Мені подобається ця справа. Коли гарний настрій і маю натхнення - одразу за пензлик»,- ділиться художниця.

Любов Оробець теж надихається природою і завжди малює її. На картинах дівчини завжди теплі кольори: жовтий, червоний, рожевий, оранжевий тощо.

Варто додати, будиночок сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії та Любові” запрацював в Обертині у липні. Це перший в Україні будинок підтриманого проживання, створений у співпраці волонтерів, влади обласного рівня та місцевої громади. Фінансування поточної діяльності за рахунок бюджетних коштів у форматі соціального замовлення послуги підтриманого проживання повнолітніх осіб з інвалідністю. 

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.11.2019 17:00
загрузка...