Франківські студенти вшанували пам’ять учасників Революції Гідності

news-image: Франківські студенти вшанували пам’ять учасників Революції Гідності
Сьогодні, 21 листопада в День Гідності та Свободи в Прикарпатському національному університеті відбулось віче-реквієм з вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Біля Обеліску, присвяченому студентам та викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України, зібралися багато людей, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Вшанування розпочали з хвилини мовчання. Ректор університету Ігор Цепенда зазначив, що за все існування вишу студенти і викладачі неодноразово відстоювали долю країни.

«Досвід ПНУ засвідчує, що на будь-якому етапі студенти і викладачі завжди брали участь у вирішенні долі країни. Якщо ми будемо забувати минуле, то можемо ще раз повторити те саме. Тому такі дні, як сьогодні, призначені не лише для вшанування пам’яті померлих, але й для роздумів. Все, що відбувається підтверджує, що ми пам’ятаємо, усвідомлюємо вшановуємо і думаємо про майбутнє», - наголошує Цепенда.

Присутні також пригадали подвиг студента філософського факультету, Героя Небесної Сотні Романа Гурика та поклали квіти і лампадки до Обеліску.

Студентка першого курсу Юлія Блискун зізналась, що особисто не знала героя, однак дуже його поважає.

«Цей день для мене надзвичайно важкий, я завжди його завжди відзначаю. Особисто Романа Гурика не знала, але за його вчинок стояла та була дуже гордою вся Україна. Я вважаю, потрібно завжди відстоювати свою країну та йти до кращого життя», - пояснює дівчина.

Нагадаємо, Роман Гурик загинув від пострілу снайпера у скроню в Києві на Майдані 20 лютого 2014 року.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.11.2019 12:18
загрузка...