Франківські учасники АТО отримали ключі від квартир

news-image: Франківські учасники АТО отримали ключі від квартир
Сьогодні, 28 вересня в Івано-Франківську 17 учасників АТО отримали чергові договори на свої власні квартири, які знаходяться як в стадії будівництва так і здані в експлуатацію.

З них шість за проектом "Житло воїнам АТО" - чотири двокімнатні і дві однокімнатні і вперше за проектом ЖБК "Соціум" 12 квартирних площ - три двокімнатні і дев'ять однокімнатних.

Протягом цього року це буде вже третє по черговості вручення учасникам АТО житла від міської Асоціації і дев'яте протягом неповних двох років діяльності проекту.

За словами голови правління Василя Андріїва, на сьогодні це вже 106 квартира вручена бійцям за незалежність, протягом неповних двох років дії програми.

"Це вперше ми вручаємо квартири за нашим проектом "Соціум". На жаль цей проект багатьом стоїть у горлі. Втім, нам вже вдалося збудувати 40 квартир, деякі з яких ми вручаємо сьогодні",- каже голова спілки.

Зокрема однокімнатні квартири отримали: Орест Тринчук, Андрій Процький, Микола Лавров, Олександр Боронюк, Ігор Носик, Микола Шебедуцький, Любомир Граблюк, В'ячеслав Ляхов, Ігор Деркач, Ярема Ілку, Віктор Яцишин, Василь Марко. Двокімнатну житло отримали: Надія Богович, Ярослав Багнюк, Юрій Верановський, Валерій Валенков, Олександр Музиченко, Василь Монюк та Віктор Перепічка.

"Я напевне найстарший з хлопців, яким ви дали квартири. Хочу щиро подякувати за вашу працю, а ми чим можемо поможемо",- сказав ветеран Василь Марко.

Також Андріїв анонсував, що 20 жовтня всі спілки України з'їдуться на всеукраїнський форум ветеранських організацій.

Втім, на цьому зупинятися хлопці не збираються, і вже 12 жовтня до Дня Захисника анонсують чергові, більш масштабні за кількістю вручення в обласній Філармонії.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 28.09.2018 12:33
загрузка...