Інфраструктура, закони і освіта: Олексій Петечел розповів про перші кроки в парламенті

news-image: Інфраструктура, закони і освіта: Олексій Петечел розповів про перші кроки в парламенті
21 липня відбудуться позачергові вибори до парламенту. Кандидатом від 83 округу (Івано-Франківськ) висувається представник партії Європейська солідарність Олексій Петечел.

Сьогодні, 25 червня ЦВК офіційно зареєструвало Петечела кандидатом в нардепи. Чому і з чим іде в парламент, та які перші кроки будуть після отримання депутатського мандату, Олексій Петечел розповів під час зустрічі зі ЗМІ, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Як наголосив під час зустрічі очільник фракції Європейської солідарності в міській раді Петро Шкутяк, партія не сумнівалася кого висувати кандидатом в Івано-Франківську.

«Ми обрали Олексія, бо він інтелігентний, кандидат юридичних наук, має юридичний досвід, добре знає потреби міста, вже приймав участь в законотворенні. Його пропозиції враховані у вже діючих законах та законопроектах, які подавала наша партія на розгляд парламенту. Зокрема закон щодо змін пов'язаних з залученням психологів до кримінальних справ у яких є неповнолітні, законопроект про удосконалення питань щодо протидії булінгу. Олексій має достатньо навиків і знань, щоб творити грамотне законодавство. Адже самими розмовами не можемо змінити нічого, для цього потрібні відповідні закони. Ми пишаємося, що така освідчена і самодостатня людина йде з нами», - наголосив Шкутяк.

У свою чергу Олексій Петечел спочатку розповів трішки про себе, адже він не публічна людина і не всі його знають. За словами кандидата, він одружений, виховує двох дітей, працює викладачем в юридичному інституті і веде юридичну практику. Опісля наголосив на основних напрямках діяльності, після того, як потрапить у парламент.

"На сьогодні, якщо говорити про Європейську солідарність і ключові напрямки її діяльності, то ми маємо чітку мету - до 2023 року Україна має виконати всі домашні завдання і розпочати процедуру вступу до Євросоюзу і НАТО. Також необхідно продовжити реформу децентралізації. Ми маємо надати можливість громадам залишати податки на місцях і самим вирішували на що їх витрачати», - вважає Петечел.

Що ж стосується бачення майбутньої діяльності у Верховній Раді, то кандидат наголошує, що хотів би і надалі працювати над покращенням законів.

«Співати та жартувати не вмію, тож шоу від мене не побачите. Я маю досвід у законотворчій діяльності і готовий в цьому руслі працювати. Найбільше мене турбують питання запобігання злочинності. Також маю напрацювання в роботі з молоддю, дітьми і сім'ями щодо запобігання домашньому насиллю, булінгу і хотів би їх продовжити»,- пояснює кандидат.

Окремо Петечел розповів про основні проблеми, які бачить на окрузі і своє бачення, як їх можна розв’язати. За його словами, зараз всі важливі інфраструктурні проекти місто тягне самостійно, а вони дуже вартісні, тож нардеп від округу мав би допомагати залучати гроші з держбюджету для цього.

«Якщо говорити про ТОП-проблем, то вони всюди одинакові. Перш за все - це інфраструктура. Потрібно розвантажувати місто від транспорту. Будівництво моста в Пасічній - це перший крок, але потрібно будувати об'їзні дороги, щоб відвести транзитний транспорт з міста, працювати з людьми щоб вони пересідали на велосипеди. Також необхідно покращувати освітню складову і використовувати потенціал наших вишів для розвитку міста, для підвищення рівня освіти. І третій напрям над яким треба працювати – це туристичний. Маємо зробити все необхідне, щоб в нашому місті хотілося залишитися не на кілька годин, а на кілька днів. Особисто мені дуже подобається приклад Кракова зі створення музею міста, який поєднує сучасність і давнину», - пояснив кандидат.

Що ж стосується рішення балотуватися, то Петечел запевняє, що воно не було спонтанним, а дуже виваженим і обдуманим.

«Зважаючи на те, що зараз відбувається в країні, вже не можна сидіти на диванчику і писати гнівні пости в Фейсбуці. Треба самому щось змінювати», - переконаний політик.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.06.2019 13:52
загрузка...