Калуське комунпідприємство через суд стягнуло понад дванадцять тисяч боргу


Господарський суд Івано-Франківської області стягнув на користь комунального підприємства "Екосервіс" заборгованість в сумі 12745,19 гривень за вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Таку суму їм заборгувало Товариство з обмеженою відповідальністю "СТД ГРУП ПЛАС", інформує пресслужба Господарського суду.

Судом при розгляді справи встановлено наступне. Cторони  спору уклали договір про надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів. На виконання умов договору позивач з лютого 2018 до вересня 2019 року надавав відповідачу послуги з вивезення та захоронення відходів, що підтверджується підписаними сторонами актами приймання-передачі робіт. Однак в порушення взятих на себе зобов`язань відповідач за надані послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів розраховувався не в повному обсязі.

Статтею 903 Цивільного кодексу України  передбачено,  якщо  договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов'язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.