Комітет ВР підтримав призначення Шмигаля на посаду міністра


Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування підтримав звільнення Альони Бабак з посади міністра розвитку громад і територій та призначення на її посаду Дениса Шмигаля.

На засіданні комітету 17 січня за відставку Бабак проголосував 21 народний депутат, четверо утрималися, голосів проти не було, пише Суспільне.

На цьому ж засіданні комітет підтримав призначення Дениса Шмигаля віцепрем’єр-міністром України і міністром з розвитку громад та територій України. Його кандидатуру підтримали 22 нардепи, проти – жодного, четверо утрималися.

У свою чергу, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив журналістам, що їхня фракція заслухала нового кандидата Дениса Шмигаля, можливо, вже 17 січня Рада встигне проголосувати.

"Ви знаєте, що пані Бабак йде у відставку. І ми (фракція) заслуховували нового кандидата, можливо, ми навіть його сьогодні встигнемо проголосувати. Івано-Франківщина стурбована, бо дуже гарний управлінець іде", – сказав Арахамія.

До теми: Голова Івано-Франківської ОДА займе посаду міністра Мінрегіону, - ЗМІ