Концерт і подарунки: Марина Порошенко навідалась в одну з шкіл Франківська

news-image: Концерт і подарунки: Марина Порошенко навідалась в одну з шкіл Франківська
Сьогодні, 9 листопада з робочим візитом Прикарпаття відвідала дружина президента Марина Порошенко.

У ході візиту Марина Порошенко відвідала школу №1, інформує кореспондентка Бліц-Інфо. 

Як розповіла директорка школи Любов Мурга, в школі навчаються 14 дітей з особливими потребами, за шістьма з них потрібен особливий догляд.

"З дітьми з особливими потребами ми почали працювати ще 30 років тому. Відтак зараз нам зараз набагато простіше, адже маємо досвід і облаштовані умови", - зауважує директорка.

За її словами, якщо в класі є особлива дитина навчатися повинно менше 30 дітей, хоча нормою нової української школи прописана саме така кількість. Для цих дітей у школі облаштували ресурсну кімнату та окремий туалет. Хочуть також зробити окремий спортивний зал з тренажерами. Його планують облаштувати вже наступного року.

Спочатку для першої леді школярі влаштували концерт присвячений Дню писемності. Відтак вона завітала у перші класи. Марина Порошенко подивилась умови навчання дітей, поспілкувалась з ними та подарувала їм книжечки.

"Українська мова найкраща у всьому світі. Вона є рідною для нас всіх. Ми маємо пам'ятати, що українська мова є символом незалежності", - акцентувала Порошенко.

Під час візиту Марина Порошенко та голова ОДА Олександр Гончарук також підписали меморандум про долучення області до всеукраїнського проекту Фонду Порошенка "Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації". На сьогодні всі регіони впроваджують інклюзивну освіту й реалізують цей проект.

Загалом на Прикарпатті наразі функціонує 234 інклюзивні школи у яких навчаються 398 дітей.

"Інклюзивна освіта охоплює не тільки шкільну освіту, а й дошкільну, позашкільну та професійно-технічну освіту. Так, в області працює вже 44 інклюзивних садочка, в яких навчаються 57 особливих дітей", - зауважила перша леді.

Окрім того, Марина Порошенко передала Гончаруку типові проекти Медіатеки та Ресурсної кімнати.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 09.11.2018 14:55