Кращі спортсмени Франківщини отримали нагороди “Ніка 2019”

news-image: Кращі спортсмени Франківщини отримали нагороди “Ніка 2019”
Сьогодні, 24 січня в Івано-Франківську відбулося спортивно-мистецьке свято "НІКА-2019".

Цьогоріч урочиста церемонія присвячена пам'яті знаного прикарпатського легкоатлета Романа Вірастюка, інформує кореспондентка Бліц-Інфо. 

Найкращі представники фізичної культури та спорту Прикарпаття – спортсмени й тренери, команди, ветерани спорту та журналісти отримали статуетки із зображенням давньогрецької богині Ніки.

Зокрема в номінації "Кращий спортсмен" і "Краща спортсменка" 2019 року перемогу здобули легкоатлет Станіслав Сеник та  борчиня Христина Береза, в номінації "Відкриття року" - сноубордист Михайло Харук, в номінації "Олімпійська надія" борець Ігор Никифорук та веслувальник Олег Зорій.

Як зауважив народний депутат Едуард Прощук, вручаючи статуетку в номінації "Олімпійська надія", найкращою пам'яттю про Романа Вірастюка будуть здобуті на Олімпійських іграх в Токіо медалі.

Також вручили статуетки "Ніка 2019" в номінаціях: “Кращий тренер 2019 року”, «Сильні духом», «Ветеран спорту», “За популяризацію фізичної культури і спорту”, “Вчитель фізичної культури 2019 року”, "Спортивний журналіст 2019".

До теми: Прикарпатець Михайло Харук став чемпіоном світу зі сноуборду


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.01.2020 19:20
загрузка...