На Івано-Франківщині розпочався осінній призов

news-image: На Івано-Франківщині розпочався осінній призов
Сьогодні відбулося перше засідання обласної призовної комісії, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик. Обговорено хід виконання плану осіннього призову 2019 року.

Впродовж вересня військкоматами, органами влади та місцевого самоврядування, проведені підготовчі заходи, пов’язані з попереднім медичним оглядом, обстеженням, лікуванням та вивченням призовників.

За інформацією військового комісаріату існують певні складності щодо виконання плану призову, наразі не всі команди призовників укомплектовані.

Голова комісії зауважив, що плани призову на строкову військову службу областю завжди виконувалися та наголосив, що призовники не будуть залучатися до виконання завдань в зоні проведення ООС.

Василь Івасик затвердив закріплення членів обласної призовної комісії за районами, містами області для здійснення контролю за ходом призову і надання допомоги районним (міським) військовим комісаріатам у їх роботі.

Призовні комісії всіх рівнів працюватимуть з 1 жовтня по 31 грудня 2019 року. Відправки команд молодого поповнення розпочнуться з 10 жовтня  2019 року.

На обласну призовну комісію покладаються питання керівництва і контролю за діяльністю районних (міських) призовних комісій, розгляд скарг громадян на рішення та дії районних (міських) призовних комісій, перегляд та зміни рішень відповідних районних (міських) призовних комісій та рішень районних (міських) комісій з питань приписки стосовно громадян України, визнаних непридатними до військової служби за станом здоров’я. Рішення обласної призовної комісії може бути оскаржено до суду в порядку, передбаченому законом.

З Івано-Франківської області для проходження строкової військової служби восени 2019 року буде направлено 460 призовників, з них:

1

Збройні сили України, в тому числі:

285 чол.

Сухопутні війська

100 чол.

Частини центрального підпорядкування

96 чол.

Повітряні сили

70 чол.

Військово-морські сили

19 чол.

2

Інші військові формування, в тому числі

175 чол.

НГУ

130 чол.

ДПСУ

25 чол.

ДСТС

20 чол.

З метою накопичення підготовленого військово-навченого ресурсу, відправлення молодого поповнення для комплектування ЗС України здійснюється виключно через навчальні центри для отримання ними дефіцитних військово-облікових спеціальностей (члени екіпажів ББМ, розрахунків, тощо).

Призовники, призвані з області під час осіннього 2019 року призову, будуть направленні для здобуття військової спеціальності на 2-3 місяці в навчальні центри на території Вінницької, Дніпровської, Житомирської, Запоріжської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей, після чого будуть розподілені у військові частини для подальшого проходження військової служби.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 01.10.2019 19:27
загрузка...