На Коломийщині чотирьох підлітків судили за булінг

news-image: На Коломийщині чотирьох підлітків судили за булінг
Днями Коломийський міськрайонний суд розглянув адміністративні матеріали щодо притягнення до адміністративної відповідальності учнів 3 курсу Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій.

З 21 січня по 22  січня 2019 року в нічний час в селищі Отинія, в гуртожитку ліцею, правопорушники, як учасники освітнього процесу, вчинили психологічне та фізичне насильство стосовно першокурсників, внаслідок чого була заподіяна шкода психологічному здоров’ю потерпілих, а саме побиття ременем по м'якій частині тіла, інформує прес-служба суду.

В судовому засіданні особи, що притягуються до адміністративної відповідальності вину у скоєному правопорушенні визнали.

Ухвалою суду двом учням обрано адміністративне стягнення у виді громадських робіт на строк 40 (сорок) годин та судового збору в сумі 384 грн. 20 коп. в дохід держави, а до двох інших – застосовано захід впливу для неповнолітніх – попередження. 

Нагадаємо, стаття 173-4. Булінг (цькування) учасника освітнього процесу. Булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

У випадку шкільного булінгу за кривдника, якому ще не виповнилося 14 років, усю відповідальність несуть батьки, які повинні відшкодувати шкоду (як матеріальну, так і моральну), яку завдала їхня дитина іншому учню.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.03.2019 17:56
загрузка...